• zadzwoń +48 570 604 570
  • radio@taxisuwalki.pl

O Nas / Usługi

        Taxi COOLJartax Trans – oferuje przewóz osób, przeprowadzki, przewóz rzeczy do 3,5 t, transfer na lotniska

Warszawa, Modlin, Gdańsk, Kowno, Wilno, itp,

Cenisz swój komfort i prywatność zależy Tobie na czasie, nie chcesz jechać w autobusie z ciągłymi przystankami – ta oferta jest dla Ciebie, możesz zabrać znajomych w podroż, wtedy cena może się rozbić na ilość osób i będzie atrakcyjniejsza dla Was. Zamawiający płaci za kurs tą samą stawkę czy jedziesz sam czy z kilkoma osobami.

Dowóz dzieci do szkół. – Wielu z Państwa ma swoje pociechy i ciągły pośpiech, gonitwa doprowadza do wydłużania dnia z powodu dodatkowych obowiązków. Usługa pozwoli Państwu na bezpieczne zawiezienie waszych dzieci do szkół bez potrzeby stania w korkach, a przez to tracenia Waszego cennego czasu.

Kursy po za miasto atrakcyjne rabaty – zapraszam do współpracy.

W zakresie usług mamy też transport towarów, rzeczy do 3,5 tony na terenie województwa podlaskiego i całej Polski.

Odpalanie samochodu kablami podczas odmowy posłuszeństwa waszego auta z powodu rozładowanego akumulatora, bądź siarczystych mrozów.

Zakupy do domu klienta – Wielu z Was ma problem dotarcia do sklepu po podstawowe artykuły mowa tu o osobach starszych lub młodszych, którzy cenią swój zmarnowany czas na zakupy i z chęcią będą korzystały z tego typu usług. Taxi Suwałki to wszechstronne usługi dla każdego.

Przyjmujemy płatności Google Pay, Apple Pay, zbliżeniowe NFC, kartami płatniczymi Visa, MasterCard, Maestro, Pay, Diners Club, American Express, Discover, Union Pay

Posiadamy też bagażnik rowerowy do transportu 4 rowerów.